Agroturystyka "Misiówka" w Borównie

Tel.kom.: 796 156 276
www.misiowka.com
rezerwacje@misiowka.com

Agroturystyka „Misiówka” powstała w 2014r. i od początku głównym zamysłem Gospodarzy była chęć pokazania i podzielenia się z innymi pięknem tej uroczo położonej wsi. Gospodarze wybudowali w pełni funkcjonalny dom z 5 pokojami dwuosobowymi, każdy pokój wyposażony w łazienkę i telewizor – istnieje łącznie 10-12 miejsc noclegowych. W obiekcie istnieje również możliwość zorganizowania imprezy, spotkania na 30 osób.

Dom położony jest z dala od ruchliwej ulicy, tuż przy lesie, na terenie Gospodarstwa znajdują się dwa zarybione stawy, z których Goście mogą korzystać łowiąc ryby bądź urządzając grilla na pływającej tratwie.

Dodatkowe atrakcje, które czekają na Gości w „Misiówce” to: balia kąpielowa z gorącą wodą i jaccuzii, sauna, domek imprezowy, możliwość wypożyczenia Quadów i rowerów oraz zorganizowania ogniska. Dla dzieci przygotowano mini plac zabaw, są także stali mieszkańcy „Misiówki” – osiołek Śnieżka oraz kuc szetlandzki Strzałka.

MISIÓWKA”

Borówno 12a