"Gościniec"- Agroturystyka

"Gościniec" to stosunkowo młode gospodarstwo agroturystyczne, bo istniejące od 2012 roku. W trzech pokojach może się zatrzymać łącznie 11 osób. Pokoje w "Gościńcu" pachną czystością i urzekają wystrojem.

W utrzymanej w rustykalnym stylu, znajdującej się na parterze sali mogą się odbywa przyjęcia okolicznościowe i zabawy. Pani Danuta zaprasza również na przestronny taras, który podobnie jak schody, a także większość wyposażenia i wystroju wykonany został z drewna przez Pana Marka.

Dla najmłodszych agroturystów przygotowano w "Gościńcu" plac zabaw z prawdziwego zdarzenia.

"Kwaśna zupa" To jedno z popisowych dań Pani Danuty Hiszpańskiej. Na życzenie gości zapewniane jest przez gospodarzy pełne wyżywienie podczas wakacji. Na terenie gospodarstwa znajduje się staw rybny w którym gospodarze hodują karpie.

Z okien można zobaczyć panoramę Gór Sowich z Wielką Sową. Przejażdżka dżipem? Tak i takie atrakcje mają w swojej ofercie Państwo Hiszpańscy. Później wieczór przy kominku jest wręcz wymarzony.

Z Gospodarstwa "Gościniec" jest bardzo blisko do ruin średniowiecznego zamku Rogowiec.

Mamy duży dom, ja jestem gospodynią domową, która jest praktycznie cały czas na miejscu. Mąż to budowlaniec, który ma ciągle to nowe wizje, jak udoskonalić nasz "Gościniec". Podjęliśmy bardzo mądrą decyzję otwierając agroturystykę, bo łączy ona pasje nas obojga - mówi Pani Danuta Hiszpańska.