Gospodarstwo Agroturystyczne "U Anny"

 Gospodarstwo Agroturystyczne "U Anny" istnieje od 2005 roku. W 5  pokojach (dwa z łazienkami) może się zatrzymać łącznie 15 osób.

 Mieliśmy duży dom, teściowie umarli, ja nie miałam pracy, a agroturystyki stawały się modne. Decyzja o zaproszeniu gości pod nasz dach przyszła tak jakoś naturalnie - mówi Pani Anna Kopacz z Cieszowa.

W ogrodzie Pani Anny rosną m.in. ozdobne świerki koreańskie. Ogród to największa duma i oczko w głowie Pani Anny Kopacz. szczególnie pięknie prezentuje się wiosną i wczesnym latem, kiedy kwitną w nim m.in. hortensje.

Detale dają domowi Anny i Stanisława Kopaczów domowego ciepła i przytulności. Wszystkie warzywa, które spragnieni sielskiego życia agroturyści otrzymają na stole u Pani Anny pochodzą z jej własnego ogrodu. Są to m.in. pomidory, szczypior, sałata, koper, ogórki. Domowe obiadki na życzenie. Pani Anna robi świetne pierogi. Słynie też ze swojej kalafiorowej.

Za domem znajdują się huśtawki i piaskownica, boisko do siatkówki, mały staw oraz miejsce na grilla. Z gospodarstwa można się wybrać także w trwający 30 minut spacer do średniowiecznego zamku Cisy, jednej z większych atrakcji Ziemi Wałbrzyskiej. 

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500