Gospodarstwo Agroturystyczne"Mariola"

• Rybnica Leśna 78 58-350 Mieroszów
  • 510 56 98 74, 74 845 16 70

Gospodarstwo agroturystyczne "Mariola" znajduje się w cieniu majestatycznej, liczącej ponad 28 m i 400 lat lipy, uznanej za pomnik przyrody. Choćby dla tego drzewa, jego piękna i potęgi warto zatrzymać się u Pani Marioli. Gospodarstwo specjalizuje się w hodowli koni i bydła.

Mamy przyjemność zaprosić do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy: 5 pokoji (2,4,6, osobowych), łazienka ogólnodostępna z natryskiem prysznicowym łazienka z natryskiem prysznicowym w pokoju 2-osobowym, grill/ognisko, dostęp do internetu (Wi-Fi), 3 pokoje wyposażone w: telewizor lodówkę, mikrofalówkę, czajnik; wyciągi narciarskie (2km-10km), sklep 4 km.

Przestronna sala jadalna na pierwszym piętrze gospodarstwa Pani Marioli utrzymana jest w klimacie myśliwskim i zdobi ją wiele trofeów, ze zbiorów taty Pani Marioli.

Pani Mariola mówi, że ma wykształcenie gastronomiczne i długo myślała o własnej działalności. Lubi kontakt z ludźmi i zauważyła, że oni tez czują się u nas bardzo dobrze.

W gospodarstwie Pani Marioli można skorzystać z bryczki i zjeść doskonale, przeważnie dania przygotowane z lokalnych produktów.