"Wiecha" Zagroda Agroturystyczna

W gospodarstwie agroturystycznym "Wiecha" znajduje się 8 pokojów, w których jednocześnie mogą się zatrzymać 24 osoby. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami. Goście "Wiechy" mogą korzystać z przestronnej kuchni.

Gospodarstwo specjalizuje się w hodowli starej odmiany owcy czyli wrzosówki, która słynie z wybornego mięsa. Duży salon w gospodarstwie agroturystycznym "Wiecha" może pomieścić do 40 osób. To właśnie tutaj odbywają się okolicznościowe imprezy i jadane są posiłki. Specjalnością domu są wyroby z baraniny, m.in. słynne roladki, kiełbasy czy baranina duszona.

Gospodarze są bardzo dumni z "Perły" którą przyznano im w 2011 roku za najlepszy produkt regionalny.

"Wiecha" słynie z bardzo zadbanego ogrodu w którym nie zapomniano również o najmłodszych agroturystach. Są huśtawki i piaskownica. Ogród Państwa Kocbuchów to oaza ciszy i spokoju. Tylko czasami słychać przejmujący bek owiec wrzosówek. W gospodarstwie żyją owce, kury, kaczki, psy i koty. dla rodzin z dziećmi, które chcą poznać czym jest życie na wsi, wśród zwierząt i na łonie natury, "Wiecha" to miejsce wręcz wymarzone.