Anna Kucharska "Dom Gościnny pod Jedynką"

Anna Kucharska " Dom Gościnny pod Jedynką"

ul. Rózana 1

58 - 350 Różana

Państwo Kucharscy od lat wspólnie z teściami prowadzą gospodarstwo rolne. Hodują krowy - stado liczy 46 sztuk. Od niedawna oferują również usługi agroturystyczne. Dom Gościnny Państwa Kucharskich mieści się w przedwojennym budynku, w którym niemiecki właściciel również prowadził usługi hotelarskie. Agroturystyka dysponuje 14 pokojami na 39 miejsc w bardzo wysokim standardzie. Każdy pokój ma własna łazienkę a gospodarze oferują całodzienne wyżywienie. Państwo Kucharscy samodzielnie przygotowują posiłki dla gości. Turyści korzystający z oferty " Domu pod Jedynką" skorzystać mogą z walorów jakie oferuje ziemia mieroszowska: startowiska dla lotniarzy, malowniczych Czarcich skał i wędrówek po przepięknych, czystych lasach. W pobliżu mini zoo w Łącznej, barokowe opactwo w Krzeszowie i skalne miasto Aderspach. W obiekcie znajdują się dwie sale na imprezy okolicznościowe. Państwo Kucharscy organizują wesela na 96 osób. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.