Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna zagroda"

• Danuta i Wojciech Kłos 58-350 Łączna 10 A
  • +48 74 880 11 25, +48 509 807 645
  • www.slonecznazagroda.com
  • dwklos@gmail.com

"Słoneczna zagroda" to jedno z najmłodszych (budowa dobiega końcowi), a tym samym najbardziej nowoczesnych gospodarstw agroturystycznych w Powiecie Wałbrzyskim.

Widok ze Słonecznej zagrody" jest wyjątkowy o każdej porze roku. "Słoneczna zagroda" może się poszczycić najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak własna oczyszczalnia ścieków czy baterie słoneczne (tzw. solary).

Państwo Danuta i Wojciech Kłos pochodzą z Wrocławia. Ostatnie 30 lat spędzili jednak w Kanadzie, a malowniczą Łączną w gminie Mieroszów znaleźli przez internet i to właśnie tu postawili stworzyć swój rajski zakątek.

Gospodarstwo agroturystyczne "Słoneczna zagroda" specjalizuje się w hodowli kóz, dlatego na stole Państwa Kłosów nigdy nie brakuje świeżego mleka i koziego sera.

Właściciele dbają o coraz to nowsze atrakcje. W budowie jest chociażby przestronna wiata, gdzie będą się odbywały warsztaty jogi. Pokoje w "Słonecznej zagrodzie"kojarzą się bardziej z luksusowymi apartamentowcami niż domem na wsi. Są jednak bardzo ciepłe, przytulne i komfortowe. "Słoneczna zagroda" ma swojej ofercie dwa apartamenty, w których łącznie może się zatrzymać do 10 osób. Pokoje wyposażone są w pachnące nowością i czystością łazienki.

W "Słonecznej zagrodzie" serwowane są na życzenie śniadania i obiado-kolacje.  Ser i chleb na stole Pani Danuty to zawsze produkt własnej roboty o wybornym smaku. Na stole zawsze są świeże kwiaty.