Aneta i Artur Ryl „Apartamenty pod zamkiem Grodno"

ul. Główna 14a
58-321 Zagórze Śląskie
tel. kom. 693 765 676, 697 981 717
www.sowieapartamenty.eu
:info@sowieapartamenty.eu

Państwo Aneta i Artur RYLL przejęli tradycje agroturystyczne od rodziców Pana Artura. Od roku prowadzą własne gospodarstwo agroturystyczne oferując gościom 2 apartamenty z aneksem kuchennym, łazienką i salonem w bardzo dobrym, wysokim standardzie. Jeżeli goście mają ochotę na maksymalny wypoczynek, Państwo Rylowie posiadają w ofercie całodzienne wyżywienie. Na własnych płodach rolnych. Poza agroturystyką Gospodarze prowadzą bowiem gospodarstwo rolne. Mają 70 ha ziemi i hodują 45 sztuk bydła,a przy domu oczywiście kury, kaczki i kozy. Stąd niedaleko do Zamku Grodno i nad Jezioro Bystrzyckie, do pobliskiego kompleksu RIESE, okolica sprzyja pieszym lub rowerowym wypadom. Za domem do dyspozycji gości grillowisko i miejsce do relaksu. Co polecamy podczas wypoczynku u Państwa Ryl? - serek kozi - w wydaniu Pani Anety smakuje nieziemsko!! Zapraszamy serdecznie.