Danuta i Marek Hiszpańscy "Gościniec Hiszpan"

ul. Sudecka 2P, Łomnica 58-340 Głuszyca

tel. kom. 668 304 761 www.gosciniecagro.pl

e-mail: marekhiszpanski@gmail.com

Państwo Hiszpańscy zaczęli swoja przygodę z agroturystyką 8 lat temu. Dorobili się przepieknie położonego Gościńca w Łomnicy głuszyckiej. Państwo Hiszpańscy oferują 4 pokoje na 14 miejsc, z łazienką, całodzienne wyzywienie ale jeśli goście wolą sami gotować maja do dyspozycji aneks kuchenny. Niestety, jeśli chcielibyście spróbować wyśmienitej kuchni Pani Danusi musicie wykupić noclegi, na samo jadło nie można liczyć a gwarantujemy, że Pani Danusia jest wyśmienitą kucharką! Pan Marek, z kolei, to artysta. Samodzielnie wykonał wszystkie meble będące wyposażeniem pokoi. Materiał to drzewo, surowe jedynie polakierowane. Wygląda to fantastycznie i nadaje wnętrzom bardzo przytulny charakter. Na obiekcie do swojej dyspozycji goście maja taras, grillowisko, staw z łodzią i spory plac zabaw. " Gościniec Hiszpan" to świetny początek górskich wędrówek. Z okalających Łomnicę wzgórz roztaczaja się przepiękne widoki. Niedaleko stąd też do głuszyckich Kamyków, które w okresie zimowym zamieniają się w lodospady. Właściciele oferują przyjezdnym przejażdzki ułazem po okloicy. Jeździliśmy doznania są niesamowite a samochód wjeżdza wszędzie. Zapraszamy serdecznie na wypoczynek do " Hiszpana".