Urszula Kędroń „Ptasi Śpiew”

Grzędy 85
58-379 Czarny Bór
tel. 74 845 04 88
Przepięknie położone gospodarstwo agroturystyczne, z dala od miejskiego zgiełku i ulicznego hałasu. Ostoja spokoju i wiejskiej sielanki. Gospodarze bardzo gościnni zapraszają przez cały rok. Agroturystyka dysponuje 4 pokojami ( 11 miejsc). Każdy pokój z łazienką. Dominuje drewno co sprawia, że pokoje są bardzo klimatyczne i przytulne. Wspaniały pomysł na wypoczynek z dziećmi. W obejściu plac zabaw, stawy rybne i boisko do piłki siatkowej. Można wieczorem rozpalić grilla lub ognisko. Poleżeć na hamaku w przepieknym ogrodzie. Gospodarze zapewniają też przyuczenie do wędkarstwa. Każdy kto chce spróbować swoich sił jako rybak może zacząć od połowu pstrąga na stawach rybnych właścicieli. W okolicy przepiękne tereny na spacery i wyprawy rowerowe. W niedalekiej odległości Góra Dzikowiec z wyciągiem kanapowym, z którego można korzystać przez cały rok. W zimie jeżdząc na nartach a latem spacerując lub ekstremalnie - rowerem. Niedaleko jest też do Krzeszowa - perły europejskiego baroku. Gospodarz kilka lat temu zakochał się w pszczelarstwie. Zaczynał od jednego ula. Dzis dysponuje całą pasieką i produkuje przepyszne, pachnące lipami miody. W agroturystyce rezyduje również bocian czarny co jest dobrą wróżbą.
Zapraszamy serdecznie.