Agroturystyka Anna i Jana Kaczanowscy- Grzędy, Czarny Bór

Grzędy 20,

Czarny Bór

Tel 74 845-09-14, 694-738-747

Właściciele oddają do dyspozycji gości 4 pokoje ( do 10 osób). Do dyspozycji gości są łazienki, aneks kuchenny, Tv, dostęp do internetu. Posesja jest ogrodzona z miejscem do parkowania i pięknym zadbanym ogrodem. W ogrodzie altana ogrodowa, staw wędkarski, miejsce na grill i ognisko. Boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową, wypożyczalnia rowerów.

Agroturystyka Sowia Grapa w Rzeczce

Ośrodek Wypoczynkowy SOWIA GRAPA Magdalena i Witold Drąg
Rzeczka 38,
58-320 Walim
biuro@sowiagrapa.pl
Telefony:
509 – 899 – 779
507 – 119 – 350
fax: 74- 880-63-13

Sowia Grapa oferuje Państwu łącznie 60 miejsc noclegowych w pokojach 2 , 3 i 4 osobowych z łazienką. Całodzienne wyżywienie przygotowywane na miejscu w restauracji, duży teren rekreacyjny wokół obiektu gdzie znajda państwo plac zabaw dla dzieci, parasole ze strzechy. Ogródek kawiarniany w sezonie, miejsce na ognisko i grilla. Bezpłatny parking dla gości. W obiekcie znajdują się również sale bankietowe i weselne – weselna na 100 osób jadalnia na 50 i sala kominkowa na 80 osób.

Rozstrzygnięcie konkursu na "Najlepiej zorganizowane i funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne Powiatu Wałbrzyskiego"

Zakończyła się kolejna edycja konkursu organizowanego wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu i Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, Oddział w Wałbrzychu na najlepiej zorganizowane i funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne. Do konkursu zgłosiło się 11 gospodarstw agroturystycznych. W okresie wakacyjnym komisja konkursowa oceniała zgłoszone gospodarstwa i wyłoniła zwycięzców.

Agroturystyka "Misiówka" w Borównie

MISIÓWKA
Borówno 12a
58-379 Czarny Bór
Tel.kom.: 796 156 276
www.misiowka.com
rezerwacje@misiowka.com

Agroturystyka „Misiówka” powstała w 2014r. i od początku głównym zamysłem Gospodarzy była chęć pokazania i podzielenia się z innymi pięknem tej uroczo położonej wsi. Gospodarze wybudowali w pełni funkcjonalny dom z 5 pokojami dwuosobowymi, każdy pokój wyposażony w łazienkę i telewizor – istnieje łącznie 10-12 miejsc noclegowych. W obiekcie istnieje również możliwość zorganizowania imprezy, spotkania na 30 osób.

Dom położony jest z dala od ruchliwej ulicy, tuż przy lesie, na terenie Gospodarstwa znajdują się dwa zarybione stawy, z których Goście mogą korzystać łowiąc ryby bądź urządzając grilla na pływającej tratwie.

Dodatkowe atrakcje, które czekają na Gości w „Misiówce” to: balia kąpielowa z gorącą wodą i jaccuzii, sauna, domek imprezowy, możliwość wypożyczenia Quadów i rowerów oraz zorganizowania ogniska. Dla dzieci przygotowano mini plac zabaw, są także stali mieszkańcy „Misiówki” – osiołek Śnieżka oraz kuc szetlandzki Strzałka.