TEATR DRAMATYCZNY IM. JERZEGO SZANIAWSKIEGO W WAŁBRZYCHU 17 - 21 października 2018

"PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY"

W Teatrze Dramatycznym komedia romantyczna. Bohaterami sztuki Siemiona Złotnikowa są mocno doświadczeni przez życie, rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia dojrzali ludzie. On - nieśmiały i zakompleksiony aptekarz po przejściach. Ona - udająca oschłą i zdystansowaną - kobieta z przeszłością. Ich znajomość zaczyna się fatalnie. Zaaranżowane spotkanie już na wstępie przebiega nie tak, jak miało. Rozczarowanie od początku. Ale może warto spróbować?

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY to przedstawienie realizowane przez Irenę Wójcik
i Piotra Tokarza w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich.

Autor: Siemon Złotnikow
Konsultacja reżyserska: Piotr Ratajczak
Obsada: Irena Wójcik, Piotr Tokarz

GRAMY:
19.10 / PIĄTEK / GODZ. 19:00 / SCENA KAMERALNA
20.10 / SOBOTA / GODZ. 19:00 / SCENA KAMERALNA
21.10 / NIEDZIELA / GODZ. 18:00 / SCENA KAMERALNA
CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 60 MINUT (bez przerwy

CZYTANIE PRZED PREMIERĄ
Dodatek do spektaklu
INSTYTUT GOETHEGO

Teatr Dramatyczny zaprasza na trzecie spotkanie w ramach nowego cyklu: CZYTANIA PRZED PREMIERĄ. Tym razem będzie to dodatek do spektaklu "INSTYTUT GOETHEGO".

CZYTANIE ma za zadanie przybliżyć widzom proces teatralny zachodzący między pierwszą próbą,
a premierą. Zależy nam aby CZYTANIA PRZED PREMIERĄ nie były trailerem spektaklu, ani odnosiły
się do niego w bezpośredni sposób. Proponujemy za to autorską interpretację materiałów przynoszonych przez twórców na pierwszą próbę, a te bywają najróżniejsze: od oryginalnych dramatów, przez luźne struktury dramaturgiczne, aż po nietknięte adaptacyjnie powieści.

Trzecia odsłona CZYTANIA PRZED PREMIERĄ wyreżyserowana zostanie przez:
Sebastiana Majewskiego. Wystąpi: Piotr Mokrzycki

CZYTAMY: 17 PAŹDZIERNIKA 2018 / ŚRODA / GODZ. 19:00 / SCENA KAMERALNA / BILET ZA GROSZ

SIENKIEWICZ i ŁAUMA NA FESTIWALU DRAMATURGII:
W dniach 19 i 20 października br. dwa spektakle wałbrzyskiego Teatru: "SIENKIEWICZ SUPERSTAR…"
i "ŁAUMA, CZYLI CZAROWNICA" pokazane zostaną na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej RZECZYWISTOŚĆ PRZEDSTAWIONA w Zabrzu.
SIENKIEWICZ SUPERSTAR… reżyseria: Aneta Groszyńska - 19 października 2018
ŁAUMA, CZYLI CZAROWNICA reżyseria: Magdalena Miklasz - 20 października 2018

REZERWACJA BILETÓW:
Biuro Współpracy z Publicznością / tel. 74 648 83 01 (do 03); http://bilety.teatr.walbrzych.pl/
Więcej informacji: WWW.TEATR.WALBRZYCH.PL

dokis 3