I Turniej Koszykówki na Wózkach Nocą

Stowarzyszenie "Mogę wszystko" w Mieroszowie po raz pierwszy zorganizowało nocny turniej na wózkach inwalidzkich, który odbył się 26 maja 2012 r. W zawodach udział wzięły drużyny z Wrocławia i Mieroszowa.

Zawody miały na celu propagowanie sportu i aktywnego stylu życia osób niepełnosprawnych z terenu Dolnego Śląska. W ramach honorowego patronatu Starosty Wałbrzyskiego ufundowano 15 koszulek dla najlepszych uczestników Turnieju.

Ogółem w imprezie udział wzięło 40 zawodników, dla których była to udana impreza, zakończona wspólnym pieczeniem kiełbasek. Organizatorzy dobrze przygotowali się do realizacji zadania i ze wzruszeniem wspominają Turniej. Uczestników zawodów zapraszamy za rok, a organizatorom dziękujemy za udane przedsięwzięcie.

koszykowka  koszykowka2