Zespół Szkół nr 4 w Wałbrzychu ma swojego patrona

Nie lada wydarzenie miało miejsce w jednej ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wałbrzyski!

Działalności Janusza Kusocińskiego, a także wyróżnienia "Przyjaciół Szkoły" symboliczną statuetką.

31 marca uroczyście nadano imię Janusza Kusocińskiego szkołom wchodzącym w skład Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu.

Zwieńczeniem dwuletnich zmagań szkoły z wyborem patrona dla blisko 600 osobowej grupy uczniów i nauczycieli było m.in. przekazanie i poświęcenie sztandaru oraz tablicy pamiątkowej.

Uroczystość nadania imienia była także okazją do nagrodzenia najlepszego lekkoatlety i lekkoatletki, laureatów w konkursach o życiu i d

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Wałbrzyskiego Pana Roberta Ławskiego, który również był fundatorem nagród.

patron1