Sprzęt dla OSP z terenu powiatu wałbrzyskiego

W dniu 17.10.2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu odbyło się przekazanie węży strażackich, zakupionych przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego dla wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu wałbrzyskiego. Przekazania na ręce przedstawicieli poszczególnych OSP dokonali: Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski, Członkowie Zarządu Mirosław Potapowicz i Stanisław Janor oraz radny Rady Powiatu Bogusław Uchmanowicz.

"Na początku kadencji obiecaliśmy, że będziemy wspierać wszystkie jednostki OSP. W tym roku podjęliśmy decyzję o zakupie węży strażackich, gdyż to one są niezbędnym, a zarazem najszybciej zużywającym się elementem Waszego wyposażenia" - powiedział wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski.Każda jednostka otrzymała 5 kompletów węży gaśniczych.