Piknik z okazji Dnia Dziecka

W dniu 4 czerwca w Boguszowie - Gorcach działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Halniak" zorganizowali na swoich ogródkach kolejny piknik dla dzieci z okazji Dnia Dziecka – tym razem gośćmi były przedszkolaki z przedszkola „Koniczynka II” w Gorcach. Na zaproszenie prezesa Stanisława Urbaniaka w pikniku uczestniczył również Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura, który podarował maluchom słodkie „co nieco” od Zarządu Powiatu. Prezes Urbaniak najpierw oprowadził dzieci z opiekunkami po pięknych ogródkach, a następnie na dzieciaki czekało ognisko z kiełbaskami i słodkości. Potem przyszedł czas na zabawy w ogrodzie. „Dziękuję za zaproszenie na kolejny już piknik dla dzieci. Działkowcy z ROD „Halniak” to bardzo prężnie i aktywnie działająca grupa pasjonatów ogrodnictwa, która od lat organizuje różne spotkania jak dzisiejszy Dzień Dziecka. Dziękuję Wam za to że jesteście aktywni i zaangażowani społecznie na rzecz naszej małej ojczyzny jaką jest Boguszów. A naszym kochanym dzieciom życzę samych radosnych chwil” – powiedział starosta Jacek Cichura.