Zakończenie szkoły dla uczniów Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie w Szczawnie Zdroju

W dniu  27.04.2018 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie w Szczawnie Zdroju zakończyli nie tylko naukę ale i etap życia tak na prawdę wkraczając w dorosłość. W zabytkowych wnętrzach Teatru Zdrojowego posypały się życzenia dalszych sukcesów dla uczniów i podziękowania za wspólnie spędzone lata i rozbudzone pasje dla nauczycieli. Szczególne podziękowania otrzymał Krzysztof Kwiatkowski - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego za wsparcie i okazane zrozumienie oraz otwartość na problemy szkoły oraz Marek Fedoruk - Burmistrz Szczawna Zdroju za okazaną współpracę i możliwość udziału szkoły w życiu lokalnej społeczności.

Najlepszym uczniom wręczono wyróżnienia za osiągnięte wyniki edukacyjne i zaangażowanie w życie szkoły. Finałem był występ artystyczny w wykonaniu uczniów klas młodszych. Wszystkim abiturientom życzymy samych sukcesów i powodzenia na maturze.