Rozstrzygnięcie konkursu "Ciekawe danie na Wielkanocnym stole"

Fundacja Edukacyjno –Społeczna „Polny Kwiat” przy finansowym wsparciu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego w dniu 24.03.2018 roku w Pałacu Struga zorganizowała konkurs kulinarny „Ciekawe danie z jajem na wielkanocnym stole”. Konkurs był adresowany do mieszkańców powiatu wałbrzyskiego. Udział w konkursie wziłą udział m.in Ośrodek Socjoterapii w Walimiu, który reprezentowali: Sebastian Krawyciński- zwyciężca konkursu, Przemysław Gardygała – który zajął II miejsce oraz Kamil Król- tuż za podium zdobył wyróżnienie.

Zdjęcia prezentują potrawy wychowanków MOSu: I miejsce- pasztet jajeczny ozdobiony pieczarkami, II miejsce-  ptysie z pastą jajeczną, wyróżnienie- klops wielkanocny. Po raz kolejny okazuje się, ze warto kształcić się w MOS w Walimiu. Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.