Ciekawe danie z jajem

Fundacja Edukacyjno –Społeczna „Polny Kwiat” oraz Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego serdecznie zapraszają  do wzięcia udziału w powiatowym konkursie kulinarnym"Ciekawe danie z jajem na wielkanocnym stole".

To już tradycja, że Gmina Stare Bogaczowice - największy producent jaj konsumpcyjnych w rejonie - zaprasza do kulinarnej zabawy. Wystarczy ugotować danie, w którym główną rolę odgrywa jajo.

Jak co roku konkurs wspiera Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, dzięki czemu do rozdania są  wspaniałe nagrody. Każdy z uczestników otrzyma podziękowanie z udział w konkursie.

Zgłoszenia w Gminnym Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Starych Bogaczowicach pod nr tel. 748443503.

Konkurs - degustacja potraw oraz rozstrzygnięcie odbędzie się w Pałacu Struga 24 marca 2018 w godz. 14.00 -17.00.

Szczegóły w regulaminie i w załączonych materiałach.

Regulamin konkursu odt- po pobrania

Regulamin konkursu pdf- po pobrania

plakat promujący konkurs ciekawe danie z jajem