Powiat Wałbrzyski ma swojego Wicemistrza

W piątek 24 listopada 2017 w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się Gala Sportu Samochodowego organizowana przez Polski Związek Motorowy, na której zostały uroczyście rozdane tytuły Mistrzowskie za sezon 2017.

Na Gali nie zabrakło także zespołu i zawodników z MMM MATUSZYK RACING TEAM pochodzących z Powiatu Wałbrzyskiego.

Miłosz Matuszyk najmłodszy zawodnik w stawce otrzymał tytuł II vice Mistrza Polski w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, natomiast zespół MMM Racing otrzymał tytuł vice Mistrza Polski w kategorii zespołów. Miłosz Matuszyk jako nieliczny wystartował i ukończył wszystkie wyścigi w sezonie. Podczas weekendów wyścigowych zawodnik startował i punktował jednocześnie w dwóch klasach wyścigowych. W klasie Hour Race wyścigu długodystansowego wraz ze zmiennikiem gdzie zdobył IV pozycję w klasyfikacji D-2000, oraz w klasie BMW Cup dn-5 wywalczył tytuł II-giego vice Mistrza Polski.

W sezonie 2017 licencionowany zespół MMM Matuszyk Racing Team punktował w składzie: Damian Lempart, Mieszko Matuszyk, Miłosz Matuszyk, Michał Matuszyk.

Podziękowania należą się tym Wszystkim, którzy przyczynili się i dołożyli wszelkich starań by ten sukces został osiągnięty.