Starosta oraz Wicestarosta w finale plebiscytu "Osobowość Roku 2017"

W finale plebiscytu Osobowość Roku 2017 znalazło się dwóch samorządowców z Powiatu Wałbrzyskiego– Jacek Cichura Starosta i Krzysztof Kwiatkowski Wicestarosta. Panowie wygrali w kategorii samorząd i społeczność lokalna w wałbrzyskim powiecie ziemskim i grodzkim.

Po podsumowaniu wyników głosowania w I etapie Starosta zajął 5 miejsce w województwie a Wicestarosta uplasował się na drugiej pozycji.

Krzysztofa Kwiatkowskiego – startującego z liczącego ponad 56 tyś. mieszkańców powiatu wałbrzyskiego wyprzedził, w województwie, tylko Pan Marek Dera startujący z liczącego ponad 631 tyś. mieszkańców Wrocławia.

Taki wynik to niewątpliwy sukces obu Panów.

Kto otrzyma tytuł Osobowość Roku 2017 dowiemy się 15 lutego po godzinie 20:00. Wtedy kończy się głosowanie na etapie finałowym.

osobowosc roku psc srednie

osobowosc roku Starosta srednie