Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia w Powiatowym Urzędzie Pracy

27 stycznia pracownicy urzędów pracy w całej Polsce obchodzą Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z okazji tego święta  Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski oraz Członek Zarządu Mirosław Potapowicz odwiedzili pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu.

Panowie złożyli wszystkim pracownikom PUP-u serdeczne życzenia, podkreślając jak ważna jest ich praca w aktywizacji bezrobotnych. Wszystkim zgromadzonym wręczono kwiaty oraz podziękowano za działalność na rzecz rozwoju lokalnego rynku pracy. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Marzena Radochońska odczytała życzenia od Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej posłanki na Sejm RP, Przewodniczącej Powiatowej Rady Rynku Pracy.  Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia ustanowiony został nowelizacją ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z 16 grudnia 2010 roku.