Wręczenie nagrody za zajęcie III w konkursie "Boże Narodzenie w Powiecie Wałbrzyskim"

W dniu 16.01.2018 r. nastapiło wręczenie nagrody za zajęcie III miejsca w konkursie organizowanym przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego p.n."Boże Narodzenie w Powiecie wałbrzyskim". Do konkursu przystąpiło 6 przedszkoli z terenu powiatu wałbrzyskiego. III miejsce zdobyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 5 im. Bronisława Malinowskiego -Oddziały Przedszkolne w Boguszowie-Gorcach. Nagrodę w postaci pomocy dydaktycznej oraz dyplomu  w imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego wręczył Członek Zarządu Mirosław Potapowicz.

Przedszkolaki bardzo się ucieszyły z wygranej i nie spodziewały się takiej niespodzianki. Konkursowa kartka przedstawia w środku pięknie wykonaną choinkę przestrzenną, z zewnątrz stok i restauracja na Dzikowcu oraz Centrum Kulturalno—Kongresowe „Witold”.