Przekazanie wozu pożarniczego dla OSP Stare Bogaczowice

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste przekazanie nowoczesnego wozu pożarniczego dla OSP Stare Bogaczowice. Po uroczystej Mszy Świętej w Kościele Parafialnym w Starych Bogaczowicach, wójt gminy Mirosław Lech, wspólnie ze starostą Jackiem Cichurą oraz prezesem ZP OSP Bogdanem Stochajem, przekazali wóz na ręce reprezentantów Ochotniczej Straży Pożarnej.

"Jestem dumny, że powiatowe jednostki OSP mają coraz to nowsze wyposażenie. W tym roku Powiat Wałbrzyski współfinansował zakup 3 wozów bojowych oraz zakupił maski do aparatów tlenowych, i obiecuję, że nadal będziemy wspierać służby ratownicze działające na terenie naszego powiatu, bo bezpieczeństwo mieszkańców jest dla naszego Zarządu priorytetem” – powiedział starosta Jacek Cichura.