Karabiny dla klubu biathlonowego w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego

W piątek 3 listopada klub biathlonowy UKN Melafir Czarny Bór zorganizował spotkanie podsumowujące sezon 2016/2017.
W trakcie spotkania oficjalnie przekazano także 3 profesjonalne karabiny sportowe, które zakupiono ze środków otrzymanych z budżetu partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Klub”.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących z klubem, trenerzy, zawodnicy oraz sponsorzy. Powiat Wałbrzyski reprezentował członek Zarządu Powiatu Stanisław Janor, który przekazał na ręce prezes Urszuli Filip pamiątkową tablicę gratulacyjną za zwycięstwo projektu „Pasja łączy pokolenia, czyli i Ty możesz zostać biathlonistą” w tegorocznej edycji budżetu partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego. Wartość projektu to 12 735 zł.

W trakcie spotkania nagrodzono trenerów oraz zawodników za ciężką pracę i sukcesy odniesione przez zawodników klubu w minionym sezonie.
Czterech zawodników UKN Melafir za odnoszone sukcesy sportowe otrzymało stypendia sportowe Starosty Wałbrzyskiego, a sześciu otrzymało również stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
Gratulujemy władzom klubu, zawodnikom i trenerom wspaniałych osiągnięć i życzymy jeszcze więcej medali w nadchodzącym sezonie!