Obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października, w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF w Walimiu, odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura oraz wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego Grażyna Owczarek złożyli wszystkim pracownikom szkół i placówek działających na rzecz oświaty, życzenia wszelkiej pomyślności, dziękując jednocześnie za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków. Jak co roku, starosta uhonorował osiągnięcia tych nauczycieli, których całokształt pracy zawodowej zasługuje na szczególne uznanie.

Nagrody Starosty Wałbrzyskiego odebrały: Pani Ewa Perlik - nauczyciel Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Walimiu oraz dyrektor Poradni - Pani Regina Marciniak, Pani Dorota Błażejowska - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Siodle, Pani Jolanta Ozimek - pełniącą obowiązki dyrektora Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju, jak również pełniąca obowiązki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. UNICEF - Pani Jolanta Omyła.

W przeddzień święta oświaty, starosta nie zapomniał również o przedstawicielach Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, składając życzenia i podziękowania na ręce wizytatorów Oddziału Wydziału Nadzoru Pedagogicznego w Wałbrzychu.