Zarząd Powiatu dotrzymuje słowa

Zarząd Powiatu dotrzymuje danego słowa! Zarząd i rządząca koalicja dotrzymują słowa. W dniu dzisiejszym zapadła decyzja o przebudowie kolejnego obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 3377D w Sierpnicy i odbudowie muru oporowego w Kolcach w gminie Głuszyca.

Radni koalicji rządzącej wsparci głosami radnych niezależnych pomimo wcześniejszych oporów i dzisiejszej biernej postawy radnych klubu PO po burzliwych obradach przeforsowali decyzję o przebudowie obiektu mostowego, na którego realizację została zabezpieczona kwota 500000 zł. Dzisiejsza sesja zapewniła środki finansowe w kwocie 100000 zł na wspólną, z RZGW we Wrocławiu, odbudowę muru oporowego w Kolcach. Zmieniamy Powiat dla Państwa - tak Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski podsumował dzisiejsze decyzje.