Horyzont możliwości

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji projektu „Horyzont możliwości”, którego celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa oraz podwyższenie zdolności do zatrudnienia osób bezrobotnych w wieku powyżej 30 lat, zamieszkałych na terenie powiatu: lwóweckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego ziemskiego, lubańskiego, złotoryjskiego, dzierżoniowskiego oraz wałbrzyskiego ziemskiego, w tym w szczególności:

• osób po 50 roku życia,
  • osób o niskich kwalifikacjach,
  • zamieszkujących tereny wiejskie.

W szczególności zapraszamy kobiety i osoby z niepełnosprawnościami.

W ramach projektu oferujemy:

• Centrum Aktywizacji Zawodowej: spotkania z doradcą zawodowym, coachem, warsztaty aktywizacyjne, indywidualne pośrednictwo pracy,
  • szkolenia zawodowe: Opiekun/ka osoby starszej z certyfikatem VCC 140 godz., Pracownik obsługi biurowej z certyfikatem VCC 120 godz., Technologie ICT w pracy kancelaryjnej z certyfikatem ECCC 80 godz.,
  • 3-miesięczne staże z możliwością zatrudnienia z dodatkową opieką coacha.

Ponadto zapewniamy:

• stypendium szkoleniowe i stażowe,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • catering podczas warsztatów i szkoleń,
  • materiały szkoleniowe,
  • bezpłatny udział w egzaminie VCC/ECCC,
  • ubezpieczenie NNW.

W razie dodatkowych pytań - e-mail: info@gieldapracy24.pl, nr tel.: 81 743 84 00.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.gieldapracy24.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest na podstawie umowy z Wojewódzkim Dolnośląskim Urzędem Pracy w Wałbrzychu, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Załączniki:

Plakat projektu "Horyzont możliwości"

Ulotka projektu "Horyzont możliwości"

plakat projektu horyzont możliwości