Powiatowe Święto Kobiet

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego oraz Zespół Hotelowo Pałacowy Jedlinka zaprosili Panie na Koncert z okazji Dnia Kobiet „ Baby, ach te Baby!”
Koncert zorganizowano w sali balowej Pałacu Jedlinka a licznie zgromadzona publiczność bawiła się przy utworach pochodzących z różnych okresów muzycznych- od „ Seksapilu” po „ Bałkanicę” , która postawiła gości na równe nogi.

Oprawę muzyczną i artystyczną wieczoru, zapewnił Robert Delegiewicz i Zespół Reaktywacja B...and. Pana Roberta wspierała córka Zuzia, która zadbała o część taneczną koncertu.
Członkowie Zarządu składając Paniom życzenia podkreślali ogromną rolę kobiet w społeczeństwie. I jak zauważyli „ czym bez kobiet byłby świat”
Jeszcze raz wszystkim Paniom, życzymy samych wspaniałości. Może nie spełnienia zawodowego i zawodowych sukcesów a rodzinnego szczęścia, wsparcia ze strony najbliższych. Każda kobieta powinna czuć się wyjątkowo piękna, kochana i szanowana. Na sukces zawodowy zapracuje sama.