X edycja Toyota Basket Ligi

Szkolna Liga koszykówki Toyota Basket Liga po raz kolejny otwarta podczas uroczystej Gali, która miała miejsce w Hali Wałbrzyskich Mistrzów w dniu dzisiejszym (24.10.2016 r.) Do Ligi, jak co roku zgłosiły się szkoły podstawowe i gimnazjalne z Wałbrzycha oraz terenu Powiatu Wałbrzyskiego. W oficjalnym otwarciu na zaproszenie Pana Romana Ludwiczuka oraz Fundacji „Zielone Wzgórze” uczestniczył Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura. Mamy nadzieję, że ta 10 edycja będzie tak samo emocjonująca oraz wyłoni wiele sportowych talentów tak jak poprzednie. Życzymy naszym młodym sportowcom wytrwałości, braku kontuzji i przede wszystkim dużo zabawy w sezonie 2016/2017 Szkolnej Ligi Koszykówki Toyota Basket Liga.