Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Wałbrzyskim

Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Wałbrzyskim odbył się w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczawnie-Zdroju, gdzie Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, jak równiez wielu przybyłych gości składało serdeczne życzenia dyrektorom i pracownikom placówek oświatowych. Obecni byli min: Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego Pani Grażyna Owczarek, Prezes Wałbrzyskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Jerzy Kowalski, Przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Wałbrzychu Pani Magdalena Szczurowska i wielu innych. Podczas uroczytsości wręczone zostały "Nagrody Starosty", "Nagrody Dyrektora" oraz Stypendia dla najlepszych uczniów.