Kolejne środki na inwestycje drogowe w Powiecie Wałbrzyskim

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego pozyskał kolejne środki na inwestycje drogowe. Wsparcie w wysokości 1,2 mln złotych wpłynęło od Wojewody Dolnośląskiego. Decyzją Ministra Finansów dofinansowany zostanie III etap budowy obwodnicy Czarnego Boru. Inwestycja rozpoczęła się 3 lata temu. I i II etap został zrealizowany przez Gminę Czarny Bór ze wsparciem finansowym Powiatu Wałbrzyskiego. Etap III realizowany jest w ramach wieloletniego programu „Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”

Zarząd Powiatu dziękuje Ministrowi Finansów, Wojewodzie Dolnośląskiemu Panu Pawłowi Hreniakowi oraz Wicewojewodzie Dolnośląskiemu Panu Kamilowi Zielińskiemu za pamięć o mieszkańcach Powiatu Wałbrzyskiego i udzielane nam wszystkim wsparcie.