Bum budowlany w Powiecie wałbrzyskim zbliża się do półmetka.

Od początku roku teren Powiatu wałbrzyskiego zamienił się w wielki plac budowy. Szczególnie intensywne prace trwają na drogach powiatowych. Remontom i przebudowie poddanych zostanie łącznie 24 km i trwają działania mające na celu pozyskanie kolejnych środków na dalsze prace.

We wszystkich gminach Powiatu wałbrzyskiego została już zrealizowana część inwestycji a wykonawcy uwijają się jak w ukropie na pozostałych odcinkach aby zdążyć przed wakacjami.

Celem Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego jest aby większość prac na drogach publicznych została zakończona przed okresem wzmożonego ruchu turystycznego aby mieszczańscy i turyści odwiedzający nasz piękny region mogli korzystać z bezpiecznych dróg powiatowych – mówi Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski. Jeszcze raz w imieniu zarządu Powiatu proszę Państwa o wyrozumiałość i przepraszam za wszystkie utrudnienia. Zmieniamy Powiat dla Państwa – dodaje Wicestarosta.