Zmiana organizacji ruchu wokół jeziora Bystrzyckiego

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu informuje, że z dniem 28 kwietnia 2016 roku zostanie zmieniona na okres do dnia 31 sierpnia 2016 roku organizacja ruchu drogowego na drodze powiatowej nr 3371 D- droga wokół jeziora Bystrzyckiego, na odcinku od skrzyżowania z drogą  w kierunku Michałkowej do Lubachowa.

Na wyżej wymienionym odcinku drogi powiatowej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy, z obowiązującym kierunkiem jazdy od Michałkowej do Lubachowa.

Wprowadzenie tej zmiany jest podyktowane koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa na tej drodze, ułatwienie prowadzenia ewentualnych akcji przez służby ratunkowe i policję oraz zapewnienie większej ilość miejsc do parkowania w okresie nasilonego ruchu turystycznego.