Drugie uzdrowiskowe wędrówki - rajd turystyczny

Powiat Wałbrzyski jako partner wydarzenia ma przyjemność zaprosić Państwa na rajd turystyczny pod nazwą: "Drugie Uzdrowiskowe Wędrówki", który odbędzie się 23 kwietnia w Jedlinie-Zdrój.

Start zaplanowany jest na godzinę 9.00 przy Kompleksie (ul. Kłodzka), natomiast zakończenie przy Kamieniołomie (ul. Wałbrzyska). Rajd będzie oferował trzy trasy do wyboru, których rozpoczęcia są planowane na kolejno godziny: 9.00 (I trasa - 6 godzinna), 10.00 (II trasa - 4 godzinna) oraz 12.00 (III trasa - 2 godzinna). Ponadto zorganizowane zostaną m.in.: konkurs turystyczny z nagrodami, biesiada z piosenką turystyczną przy ognisku (należy pamiętać o kiełbaskach) czy też ciepły posiłek dla każdego z uczestników.

Szczegółowe informacje na temat imprezy jak również regulamin są zamieszczone na stronie internetowej organizatora: www.ckjedlina.pl.

Plakat wydarzenia - Drugie Uzdrowiskowe Wędrówki