Osiem zwycięskich projektów-czas na realizację budżetu partycypacyjnego 2016!

W Starostwie Powiatowym odbyło się dziś (11 kwietnia 2016r. ) oficjalne ogłoszenie wyników budżetu partycypacyjnego na rok 2016. Jak przyznał Starosta – Jacek Cichura, „program przerósł w tym roku najśmielsze oczekiwania”.

Każda z gmin otrzymała środki na realizację najlepszego-zwycięskiego projektu, natomiast wszyscy uczestnicy bez względu na wynik otrzymali podziękowanie za udział w tym przedsięwzięciu. Starostowie po części oficjalnej zaprosili wszystkich uczestników na słodki poczęstunek, podczas którego laureaci mogli wzajemnie się zapoznać i wymienić doświadczenia związane z realizacją oraz organizacją tego typu projektów.

Wyniki budżetu partycypacyjnego można znaleźć na oficjalnej stronie Powiatu Wałbrzyskiego www.powiat.walbrzych.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze zwycięskimi projektami. Mamy nadzieję, że ich realizacja przyniesie wiele pozytywnych wrażeń mieszkańcom gmin, w których będą realizowane.