Starosta doceniony..

Na gali w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze, 15 marca 2016r.Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura został uhonorowany „Certyfikatem Osobowość roku 2015” jako laureat tegoż konkursu.

Laureaci plebiscytu, jako ludzie wyjątkowi i pełni nowatorskich pomysłów, mający wpływ na zmiany w życiu naszych okolic i najbliższego otoczenia -zostali wyłonieni przez czytelników dolnośląskich tygodników Polska Press Grupa. „Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i dzięki którym otrzymałem to wyróżnienie. Takie uznanie bardzo wiele dla mnie znaczy. Jest ogromnym, pozytywnym impulsem do dalszych działań na rzecz naszego Powiatu” –mówi Starosta. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i finalistom konkursu edycji 2015.