Spotkanie robocze Prezesa Invest Park i Starosty Wałbrzyskiego

8 marca 2016r. w Invest Parku odbyło się spotkanie robocze Starosty Wałbrzyskiego Pana Jacka Cichury z nowym Prezesem Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej Panem Maciejem Badorą.

Tematem przewodnim rozmów było umocnienie współpracy między strefą, a samorządem. Poruszono wiele kwestii, miedzy innymi temat bezrobocia, dofinansowań i udogodnień dla nowych inwestorów, rozwoju strefy i okolicznych mikroregionów czy możliwości rozwoju dla pracowników o profilu technicznym. Panowie zgodzili się, że najważniejszą kwestią jest współdziałanie we wspólnym celu jakim jest rozwój strefy i Powiatu, a tym samym wzrost możliwości rozwoju i zatrudnienia dla wałbrzyszan   i mieszkańców okolicznych miejscowości. Wspólnie ustalono, iż zostanie wytypowana zarówno osoba z Powiatu i strefy, która będzie odpowiadała za koordynację wspólnych działań, przepływ informacji oraz inne czynności wskazane przez obie strony spotkania w kwestiach istotnych dla realizacji celów Powiatu i Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej.