Policja Wałbrzyska w 2015r. - wkaźniki w górę na plus.

17 lutego 2016 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się Odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu wałbrzyskiego i miasta Wałbrzych.

Na zaproszenie Komendanta uczestniczył w niej między innymi Starosta Powiatu Wałbrzyskiego Pan Jacek Cichura. Podczas odprawy omówiono wyniki działań prowadzonych przez Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu oraz wszystkie jej jednostki organizacyjne w roku minionym Omówiono kwestie współpracy z samorządami oraz prokuraturą, programy i działania prewencyjne realizowane w roku 2015, a także inne przedsięwzięcia mające wpływ na poprawę bezpieczeństwa w mieście i Powiecie. Rok 2015 był więc dla Policji wałbrzyskiej rokiem dobrym w zakresie ograniczenia przestępczości i utrzymania wysokiego poziomu skuteczności. Na zakończenie poruszono kwestie zasadniczych kierunków działań na rok 2016. Komendant Miejski Policji Pan Andrzej Basztura złożył podziękowania przybyłym gościom za wspólną, konstruktywną pracę nad poprawą bezpieczeństwa powiatów.