Płacimy za prace, za serce w nią włożone pozostajemy zawsze winni..

W Powiatowym Urzędzie Pracy, w dniu 27 stycznia 2016r odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Publicznego. Była to sposobność do osobistego podziękowania pracownikom urzędu za ciężką pracę na rzecz mieszkańców powiatu, za ich cierpliwość i zaangażowanie w pomoc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, w braku zatrudnienia.

„ Staramy się dbać o naszych pracowników, dostrzegamy ich potrzeby ale i zaangażowanie „-mówi zarząd. Dlatego też Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura, Wicestarosta Pan Krzysztof Kwiatkowski, drugi Wicestarosta Pan Mirosław Potapowicz oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego Pan Stanisław Janor wręczyli Paniom pisemne podziękowania i symboliczne róże jako symbol uznania.