Być człowiekiem dobrej woli...

"Nie mozemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś.." Ronald Reagan

Czwartkowy wieczór 20 stycznia 2016r. był szczególny. W Głuszycy spotkali się Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura, Radna Powiatu Wałbrzyskiego Pani Grażyna Owczarek, Prezes Kopalni Surowców Skalnych w Bartnicy Pan Jakub Madej oraz przedstawiciel firmy Media Expert –Wałbrzych, aby podarować Sarze komputer, router oraz słuchawki.

Inicjatorem akcji wparcia dla Sary jest Starosta oraz Pani Radna, jednakże bez ludzi o wielkim sercu nic nie byłoby możliwe. „Starostą czy prezesem się bywa, a człowiekiem się jest” –zgodnie stwierdzili Panowie. Najważniejsze by nie zapominać o tym fakcie. Sara przyjmując prezenty z prawdziwą radością stwierdziła : ” dziękuję, to wszystko dzięki Wam”. Rodzice Sary, Państwo Młynarscy wciąż poszukują możliwości uzyskania wsparcia dla córki. Teraz najważniejszą kwestią jest uzbieranie funduszy na budowę windy, by Sara mogła wychodzić na świeże powietrze. W obecnym czasie nadal nie ma takiej możliwości...Mówi się, że najbardziej pada na tych, którzy najbardziej zasługują na  słońce- spróbujmy więc podarować odrobinę słońca Sarze.