Stypendia i Nagrody Sportowe

Zapraszamy stowarzyszenia kultury fizycznej, klubu sportowe oraz uczniowskie kluby sportowe do skladania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych dla zawodników oraz nagród sportowych dla zawodników, trenerów i dzialaczy sportowych. Termin składania wniosków przypada na 31. stycznia.

Dokumenty do pobrania

1. Uchwała NR IV/27/11 Rady Powiatu Walbrzyskiego z dnia 10 lutego 2011 r. w sprawie ustanowienia stypendiów dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe, szczegółowych zasad oraz trybu ich przyznawania i pozbawiania (pobierz)

2. Uchwala NR IV/26/11 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 10 lutego 2011 r. w sprawie ustanowienia nagrod i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów osob wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, zasad i trybu ich przyznawania (pobierz)

3. wniosek  -stypendium sportowe (pobierz)