Komisariat Policji II w nowej odsłonie...

16 grudnia 2015r. Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura wraz z Radnym Rady Powiatu Wałbrzyskiego Panem Józefem Piksą uczestniczyli w uroczystym otwarciu Komisariatu Policji II w Wałbrzychu.

Uroczystość rozpoczęła defilada i uroczyste podniesienie flagi. Były przemówienia i podziękowania. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu Pan Andrzej Basztura złożył serdeczne podziękowania dla Starosty i całego Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego za umożliwienie zakupu nowego samochodu dla wałbrzyskiej Policji.Powiat Wałbrzyski sfinansował bowiem zakup samochodu w wysokości 50% jego wartości (100.000 zł).” Bezpieczeństwo jest cechą cenną i pożądaną. Tym samym budowanie poczucia bezpieczeństwa oraz porządku publicznego wśród lokalnej społeczności jest niezmiernie ważne i potrzebne. Na jego straży stoją funkcjonariusze Policji. Otwarcie nowej siedziby Komisariatu przyczyni się do polepszenia warunków pracy oraz będzie miało znaczący wpływ na jakość obsługi mieszkańców. Jestem więc niezmiernie szczęśliwy, że Powiat mógł wspomóc zakup samochodu dla tej formacji, bowiem naszym celem jest także podnoszenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu ”-mówi Starosta . Uroczystość zakończyła defilada i zwiedzanie nowej siedziby Komisariatu II.