Powiatowa Rada Rynku Pracy.

W dniu dzisiejszym (19.11.2015r.) Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura przywitał zaproszone osoby na posiedzeniu inauguracyjnym Powiatowej Rady Rynku Pracy w Wałbrzychu- tzn. organu  opiniodawczo - doradczego  Starosty   w sprawach polityki rynku pracy.

Owa polityka  jest realizowana przez władze publiczne w oparciu o dialog i współpracę z partnerami społecznymi, w szczególności w ramach działalności rad rynku pracy.
Starosta wręczył podziękowania członkom dotychczasowej Powiatowej Rady Zatrudnienia, którzy pełnili swoją funkcję w kadencji 2013-2015 i powołał Członków Powiatowej Rady Rynku Pracy w Wałbrzychu na kadencję 2015-2019. Następnie poprzez głosowanie wybrano Przewodniczącego  oraz  Zastępcę organu.Tak więc funkcję te obejmą Pani Poseł Izabela Mrzygłocka oraz Pan Tadeusz Choczaj. Pierwsze spotkanie robocze Powiatowej Rady Rynku Pracy odbędzie się prawdopodobnie jeszcze w miesiącu grudniu tego roku.