Rzut do kosza...

W hali AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu, w dniu wczorajszym o godz. 12:00 nastąpiło oficjalne otwarcie IX edycji Szkolnej Ligi Koszykówki Toyota Basket Liga 2015/2016.
Do Ligi zgłosiły się szkoły podstawowe i gimnazjalne z Wałbrzycha oraz terenu Powiatu. W oficjalnym otwarciu na zaproszenie Pana Romana Ludwiczuka- senatora VI i VII kadencji uczestniczył Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura.

„Idea sportu, idea rekreacji jest dla nas ważna. Dlaczego? Dlatego, że dzieci muszą mieć pasję, muszą się rozwijać. Wszystkim uczestnikom życzę wspaniałych osiągnięć i wyników w sporcie, ale żadnych kontuzji. Sport to zdrowa rywalizacja i wspaniałe emocje.Chciałbym, aby ta piłka, którą podarowałem dziś drużynom była właśnie tego symbolem. Będę się starał kontynuować tę tradycję”–mówi Starosta. Wszyscy zaproszeni goście przed oficjalnym otwarciem tegorocznych rozgrywek tradycyjnie wykonali rzuty osobiste. Starosta Wałbrzyski celnym rzutem otworzył sezon.