Powiatowe Obchody Dnia Nauczyciela

W dniu dzisiejszym,13 października 2015r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowym Siodle odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego w osobie Starosty Pana Jacka Cichury, Wicestarosty Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego i Członka Zarządu Pana Mirosława Potapowicza złożył nauczycielom życzenia z okazji ich święta i podkreślił trudy pracy pedagoga. W bieżącym roku szkolnym, w uznaniu osiągnięć i sukcesów w pracy zawodowej starosta uhonorował dwóch nauczycieli Zespołu szkół im. M. Skłodowskiej – Curie w Szczawnie Zdroju. Nagrody z rąk Starosty Wałbrzyskiego Pana Jacka Cichury otrzymali: Pani Dorota Pelczar oraz Pan Grzegorz Jaroni. Oprawę artystyczną zapewnili wychowankowie Ośrodka. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania Pani Dorocie Błażejowskiej- Dyrektorowi placówki oraz całej kadrze nauczycielskiej, a przede wszystkim uczniom i wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Siodle za zorganizowanie wspaniałego i pełnego humoru przedstawienia.