Święto Nauczyciela.

Wczoraj, 12 października 2015 Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura uczestniczył na zaproszenie Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w ” Dniu Edukacji Narodowej” zorganizowanym w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju.

Podczas uroczystości wręczono Złoty i Srebrny Krzyż Zasługi, Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę oraz Medale Komisji Edukacji Narodowej dla najbardziej zasłużonych nauczycieli regionu wałbrzyskiego. Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura mówi: „Nauczycieli, którzy zasługują na nagrody jest bardzo wielu. Dzisiejsza okoliczność to czas refleksji nad trudem pracy nie tylko nauczycieli, ale i wszystkich pracowników oświaty, którzy przyczyniają się do tego by nasi uczniowie mieli jak najlepsze warunki do poszerzania wiedzy. Życzę więc wszystkim nauczycielom satysfakcji z pracy a przede wszystkim zadowolenia z każdego uśmiechu dziecka…”. Uroczystość uświetnił występ chóru uczennic z Prywatnego Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu.