Już wiadomo! Wyłoniono zwycięzców Powiatowego Konkursu Agroturystycznego!

30 września 2015r. uroczyście zakończył się  XVI Konkurs na najlepiej zorganizowane i funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne Powiatu Wałbrzyskiego-2015r.Inauguracja odbyła się u laureata pierwszego miejsca w "Zaciszu Trzech Gór" w Jedlinie Zdroju. Jest to gospodarstwo rodzinne prowadzone przez  Zofię i Wiesława Sosnowskich oraz Wiolettę i Pawła Mierzejewskich.

Rywalizowało 13 gospodarstw. Jury przy wyborze najlepszego gospodarstwa agroturystycznego wysoko oceniało jakość świadczonych usług, standard, dodatkowe atrakcje  związane z gospodarstwem i jego okolicą, a także innowacyjność oraz aktywność właścicieli agroturystyki w promowaniu swojej oferty.
Wszyscy, zarówno laureaci, wyróżnieni  jak i uczestnicy konkursu zostali  nagrodzeni. Dyplomy oraz nagrody  w formie bonów pieniężnych wręczali Panowie: Jacek Cichura Starosta Wałbrzyski oraz Ryszard Czerwiński Dyrektor DODR we Wrocławiu- organizatorzy rywalizacji. Inauguracja konkursu, przy wspólnym biesiadowaniu stała się także wspaniałą okazją do   wymiany wzajemnych doświadczeń i poglądów na temat rozwoju nie tylko gospodarstw agroturystycznych w Powiecie, ale także szeroko rozumianego pojęcia turystyki.
Nagrodzono: I miejsce: Zacisze Trzech Gór
                   II miejsce: Gościniec
                   III miejsce: Apartamenty Pod zamkiem Grodno
Wyróżniono: Agroturystykę „Michałówka” i „U Marioli”.
Wszystkim laureatom i  uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością oczekujemy na wspaniałą rywalizację  w przyszłorocznej edycji!