Nowe zasady obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju, oraz zaleceniami Rządu w celu podjęcia działań minimalizujących zagrożenie dla zdrowia publicznego związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 wprowadzono nowe zasady obsługi petentów w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu.
 Za wyjątkiem Wydziału Komunikacji i Transportu, sprawę osobiście można załatwić tylko po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty drogą mailową lub telefoniczną.
Wszystkie dokumenty należy zostawiać w punkcie kancelaryjnym.
Będziemy do Państwa oddzwaniać z informacją, że dokumenty są gotowe do odbioru.
 WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I TRANSPORTU :
Godziny obsługi klientów
poniedziałek, wtorek, czwartek - od godz. 7:30 do godz. 15:00
środa od godz. 7:30 do godz. 13:00
piątek - od godz. 7:30 do 14:00
Zawiadomień o zbyciu lub nabyciu pojazdów, można dokonywać także za pomocą platformy e-PUAP lub pocztą tradycyjną.

WYDZIAŁ ADMINISTRACJI ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEJ I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI:
Po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu, przyjmowanie interesantów, na parterze w budynku przy Al. Wyzwolenia 24 w godz. 10:00-12:00.

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY POWIATU I OCHRONY ŚRODOWISKA:
Po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu, przyjmowanie interesantów, na parterze w budynku przy Al. Wyzwolenia 24 w godz. 8:00-10:00.

WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII:

W związku z tym zamieszczamy zbiorczy wykaz numerów i adresów mailowych do naszych wydziałów, aby w szybki i prosty sposób mogli Państwo skontaktować się z nami i załatwić swoją sprawę.

Wchodząc do budynku należy zdezynfekować dłonie i zakryć nos i usta.
 W trakcie załatwiania spraw urzędowych utrzymujemy bezpieczny dystans.
Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń obsługi przy wejściu do urzędu.