KOMUNIKAT: Wydłużone godziny pracy w Wydziale Komunikacji

W związku z łagodzeniem obostrzeń epidemicznych Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu wydłuża godziny obsługi w Wydziale Komunikacji i Transportu.

- osoby chcące załatwić sprawy w Wydziale Komunikacji będą wpuszczane do budynku Starostwa od godz. 7.30
- nadal obowiązuje wejście do urzędu w grupach maksymalnie 6-7 osobowych (5 osób do rejestracji i ewidencji, 2 osoby do praw jazdy). Kolejne osoby są wpuszczane do urzędu po obsłużeniu poprzedniej grupy.

Obsługa petentów jest prowadzona
- do godziny 15.00 (poniedziałek, wtorek, czwartek),
- do godziny 13:00 (środa),
- do godziny 14:00 (piątek)

Wchodząc do budynku należy zdezynfekować dłonie, zakryć nos i usta. W trakcie załatwiania spraw urzędowych należy utrzymywać bezpieczny dystans.

Każdorazowo po zakończeniu obsługi grupy osób, dezynfekowane będą stanowiska obsługi. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń obsługi przy wejściu do urzędu.

Podstawa zmiany: Zarządzenie nr 39/2020 Starosty Wałbrzyskiego z 1 czerwca 2020 r.